Citi darbi ar kompozītmateriāliem

1.DUS aprīkojums:
Piedāvājam degvielas uzpildes staciju aprīkojumu. Izgatavojam tehniskas šahtas, kastes degvielas sūkņiem, atkritumu tvetnes, smilšu kastes, reklāmas stendus. Visu produkciju izgatavojam no sertificētiem kompozītmateriāliem.
2.Auto detaļas:
Izgatavojam virsbūves detaļas sporta un tuningotam automašīnām, taisam detaļu kopijas bamperiem, sliekšņiem, motora pārsegiem, bagažniekiem, spārniem. Detaļas izgatavotas no stiklšķiedras, karbona vai kevlāra. Šīs piedāvājums ir aktuāls auto sportistiem, jo izgatavojot virsbūves detaļas no kompozītmateriāliem būtiski samazinās automašīnas svars.
3.Mikroautobusu termoizolācija:
Veicam mikroautobusu termoizolāciju ar stiklšķiedru.
4.Formas betona un polimērbetona liešanai:
Izgatavojam formas betona un polimērbetona liešanai. Atšķirībā no formām, kuras izgatavotas no metāla vai koka, no kompozītmateriāliem izgatavotām formām ir daudz garāks kalpošanas laiks, no vienas formas pie pareizās ekspluatācijas var ražot līdz 100 izstrādājumiem.
5.Citu stikl šķiedrās detaļu remonts un krāsošana:
Veicam dažādu stikl šķiedrās detaļu remontu un krāsošanu. Krāsošanas darbus veicam ņemot vērā GELCOAT (krāsa, ar kuru pārklāti stikl šķiedrās izstrādājumi) īpašības, kas būtiski atšķiras no metāla vai plastmasas detaļu krāsošanas.

Viens rezultāts