Auto detaļa

DUS aprīkojums:

Auto detaļas:

Mikroautobusu termoizolācija:

Formas betona un polimērbetona liešanai:

Apraksts

1.DUS aprīkojums:
Piedāvājam degvielas uzpildes staciju aprīkojumu. Izgatavojam tehniskas šahtas, kastes degvielas sūkņiem, atkritumu tvetnes, smilšu kastes, reklāmas stendus.  Visu produkciju izgatavojam no sertificētiem kompozītmateriāliem.
2.Auto detaļas:
Izgatavojam virsbūves detaļas sporta un tuningotam automašīnām, taisam detaļu kopijas bamperiem, sliekšņiem, motora pārsegiem, bagažniekiem, spārniem.  Detaļas izgatavotas no stikla šķiedras, karbona vai kevlāra. Šīs piedāvājums ir aktuāls auto sportistiem, jo izgatavojot virsbūves detaļas no kompozītmateriāliem būtiski samazinās automašīnas svars.
3.Mikroautobusu termoizolācija:

Veicam mikroautobusu termoizolāciju ar stikla šķiedru.

 

4.Formas betona un polimērbetona liešanai:
Izgatavojam formas betona un polimērbetona liešanai. Atšķirībā no formām, kuras izgatavotas no metāla vai koka, no kompozītmateriāliem izgatavotām formām ir daudz garāks kalpošanas laiks, no vienas formas pie pareizās ekspluatācijas var ražot līdz 100 izstrādājumiem.

5.Citu stikla šķiedras detaļu remonts un krāsošana:
Veicam dažādu stikla šķiedras detaļu remontu un krāsošanu. Krāsošanas darbus veicam ņemot vērā GELCOAT (krāsa, ar kuru pārklāti stikla šķiedras izstrādājumi) īpašības, kas būtiski atšķiras no metāla vai plastmasas detaļu krāsošanas.